Futbolu buradan takip et !
Alex, Türk vatandaşlığı isteğini Başbakan Erdoğan ‘a iletti
19 Nisan, 2011 | 14:53

Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, Türk vatandaşlığına geçme isteğini kendi ağzından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘a iletti.

Fenerbahçe ‘nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, Türk vatandaşlığına geçme isteğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘a bizzat kendisi iletti. Ntvspor.net ‘in haberine göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan, bugün Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Alex de Souza ‘yı Başbakanlık’ta kabul etti.

Kabulde Alex de Souza ‘nın, Türk vatandaşlığına geçme isteğini kendi ağzından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘a ilettiği öğrenildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘ın bu istek üzerine ”İsim belirlediniz mi?” diye sorduğu, bunun üzerine salonda gülüşmeler olduğu ifade edildi.

Kabulde ayrıca Aziz Yıldırım ‘ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘a 4 adet forma hediye ettiği, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ‘ın da konuklarına kravat armağan ettiği belirtildi.

Futbolistan Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın


Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Etiketler: Alex, Alex De Souza, Alex Türk oluyor, Aziz Yıldırım, Başbakan Erdoğan Alex, Başbakan Erdoğan Yıldırım, Başbakan R. Tayyip Erdoğan, erdoğan, fenerbahçe, Fenerbahçe Alex, Fenerbahçe Aziz Yıldırım, NTVSPOR.NET, recep tayyip erdoğan, Yıldırım Alex,

Futbolu buradan takip et !

© 2011 Futbol Gazetesi - Futbol Haberleri - Futbolistan.net - Futbol sadece futbol değildir.