Futbolu buradan takip et !
Başkan adayı Tekinoktay, Beşiktaşlı yönetici Mahmutyazıcıoğlu’nu istifaya davet etti!
29 Aralık, 2018 | 07:41

Başkan adayı Tekinoktay, Beşiktaşlı yönetici Mahmutyazıcıoğlu'nu istifaya davet etti!

Otopark skandalına siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun adının karışması sonrası Beşiktaş Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, Mahmutyazıcıoğlu’nu istifaya davet etti.

Geçtiğimiz günlerde Atilla Türker’in gündeme taşıdığı otopark skandalına kulübün yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun adının karışması sonrası Beşiktaş başkanlığına adaylığını açıklayan Hürser Tekinoktay’dan ‘istifa’ daveti geldi.

Hürser Tekinoktay Twitter hesabından şu mesajları paylaştı:

“Bazı Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyeleri hakkında uzun süredir yazılı ve görsel medyada dile getirilen uygunsuz iddialar hakkında henüz net ve tatmin edici bir açıklama yapılmamış olmasını üzüntüyle karşılıyorum.

Fulya’daki otoparkla ilgili skandal iddialar için tıklayın

Buna sebep olan profesyonel idareci ve gönüllü görev yapan Yönetim Kurulu Üyelerinin herkesi tatmin edecek bir açıklama gelene kadar Sayın Başkan’a istifalarını sunmaları gerektiği kanısındayım.

Kısa bir süre sonra Liglerin ikinci yarısı başlayacak. Bu süreçte herkesin takıma, sahaya ve Beşiktaş’taki işine konsantre olmaları gerekirken, bu iddiaların gündem olmaya devam etmesi hem Başkanın hem de Yönetim Kurulu Üyelerinin performanslarını düşürecektir.

Sorumluların Başkana duymaları gereken saygı ve profesyonelliklerine istinaden bu istifaların verilmesi ve Başkanın son kararı vermesi daha şık ve uygun olacaktır.”

Futbolistan Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın


Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Etiketler: Atilla Türker, Beşiktaş başkan adayı, Hürser Tekinoktay, Otopark skandalı, Şafak Mahmutyazıcıoğlu,

Futbolu buradan takip et !

© 2011 Futbol Gazetesi - Futbol Haberleri - Futbolistan.net - Futbol sadece futbol değildir.