Futbolu buradan takip et !
Fikret Orman Ve Şenol Güneş’e Fransa’dan İzin Yok
05 Nisan, 2017 | 13:50
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktor Şenol Güneş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktor Şenol Güneş

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş’e, Fransa Futbol Federasyonundan Lyon Maçını İzlemeleri İçin İzin Vermedi

Önümüzdeki hafta Lyon ile Avrupa Ligi Çeyrek Finalinde  karşılaşacak olan Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş Fransa’ya giderek hafta sonu Lyon’un lig maçını izlemek ve Lyon’u incelemek için Fransa Futbol Federasyonuna maçı izlemek adına resmi talep de bulunuldu. Ama, Fransa Futbol Federasyonu maçı izlemeleri için izin taleplerine ret cevabı verdi.

Ret Nedeni; Maçın Seyircisiz Oynanacağından Dolayı

Fransa Futbol Federasyonu ilginç bir ret nedeni ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş’e hafta sonu oynanacak Metz – Lyon maçı izleme talebine onay vermedi. Fransa Futbol Federasyonun izin talebine ret vermesi nedeni ise Metz – Lyon maçının Metz’in cezası nedeni ile seyircisiz oynanması gerektiğinden dolayı izin verilmediği belirtildi. Bunun üzerine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş Fransa’ya gitmeme kararı aldılar.

Ayrıca, Lyon teknik heyetinin Beşiktaşın üç maçını hem federasyondan hem de Beşiktaş yönetiminden sorun yaşamadan izlediklerini Beşiktaş kulübü açıklama yaptı ve Fransa Futbol Federasyonunun böyle bir gerekçe öne sürmesi, kulüp çevresinde manidar kaldı.

Futbolistan Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın


Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Etiketler: Beşiktaş, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fransa Futbol Federasyonu, Lyon, Teknik direktör Şenol Güneş,

Futbolu buradan takip et !

© 2011 Futbol Gazetesi - Futbol Haberleri - Futbolistan.net - Futbol sadece futbol değildir.