Futbolu buradan takip et !
Yıldıray Hüngür Hüngür Ağladı !
30 Mayıs, 2008 | 01:07

İbrahim Kaş’tan müthiş Açıklamalar !

ibrahim kaş

Fatih Terim, Yıldıray ‘ı hüngür hüngür ağlattı!

A Milli Takım’ın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık kampına alınan ancak kadronun 23 indirilmesi zorunluluğu nedeniyle Halil ve Yıldıray’la birlikte Teknik Direktör Fatih Terim tarafından kadrosundan çıkartılan İbrahim Kaş’tan müthiş açıklamalar!..

“Gökhan Gönül’ün sakatlanmasından sonra on birde bile oynayabileceğimi düşünüyordum”

“Çok üzüldüm çıkarılacağımı beklemiyordum.. Tüm abilerim bana ‘sen oynayacaksın’ diyorlardı. Hatta Gökhan Gönül’ün sakatlanmasından sonra on birde bile oynayabileceğimi düşünüyordum… Ama sağlık olsun benim buraya gelmemde Fatih hocanın büyük emeği var… Bu turnuva olmazsa başka turnuvada oynarım…. Üzülmek bir şeye çare olmuyor..”


“Yıldıray abi en çok üzülenimiz oldu. Hüngün hüngür ağladı”

Fatih Terim'in Yıldıray takıntısı

“Yıldıray abi en çok üzülenimiz oldu. Hüngün hüngür ağladı. Çok kötü oldu… Çok etkilendi. Tuncay Şanlı da bana sarılıp ağladı. O anda çok kötü oldum. Milli takımda inanılmaz bir arkadaşlık var. Ben finale çıkacağımızı düşünüyorum ama Portekiz’le erken final oynayacağız…”

“İspanya’da ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğimi düşünüyorum”

“Beşiktaş’ta ben dahil hiç bir genç oyuncuya değer verilmiyor. ‘Nasıl olsa alt yapıdan çıktı. Takımda kalır, istediğimiz paraya imza atar’ düşüncesi var. Ancak yabancı futbolcu olduğun zaman el üstünde tutuluyorsun. Bana çok iyi şartlar teklif edildiği için gidiyorum. Bana daha ‘İspanya’ya gittiğin için hata yaptın’ diyen yok. Herkes bana ‘Süper bir işi başardın’ diyor. Orada ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğimi düşünüyorum….”

Fatih Terim franz kafka'mı‘Nihat Kahveci Eğer Türkiye’ye dönersen seni fena yaparım”

“Nihat Kahveci bana çok yardımcı oluyor. Hatta bana ‘Eğer Türkiye’ye dönersen seni fena yaparım’ diye de espri yaptı. İspanya’da kalıp başarılı olmamı istiyor. İspanyolca kurslarına başladım. 1,5 ay tatilimi yapıp oraya dinlenmiş ve fit bir şekilde gitmek istiyorum…”

“Getafe’ye imza atmıştım ama transfer oldum diye kaçak dövüşmedim tekmeye kafa soktum”

“Beşiktaş’ta son 4 maçta çok iyi oynadım. Bunun nedeni kafam rahattı. Çünkü Getafe’ye imza atmıştım ama transfer oldum diye kaçak dövüşmedim tekmeye kafa soktum. Bu zaten gösterdiğim performanstan belli olmuyor mu? Keşke biz gençlere alt yapıdan gelenlere daha çok değer verilse. Ama bu tüm yurt genelinde var bu sadece Beşiktaş’ta değil.”

Futbolistan

Futbolistan Yorumları
Bu habere ilk yorum yapan siz olun.
Yorum Bırakın


Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Etiketler: Euro 2008, Fatih terim, Milli Takım,

Futbolu buradan takip et !

© 2011 Futbol Gazetesi - Futbol Haberleri - Futbolistan.net - Futbol sadece futbol değildir.