FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Ali Koç; İnşallah davanın sonunda kazanan biz olacağız

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, şike davası için verilen öğle arasında cezaevi dışında bekleyen Fenerbahçeli taraftarların yanına giderek kısa bir konuşma yaptı. Koç, “İnşallah davanın sonunda kazanan biz olacağız. Arkadaşlarımıza güç, kuvvet, sabır ve kudret diliyorum” dedi.

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, şike iddialarına ilişkin görülen davada Aziz Yıldırım ve diğer yöneticilere destek için Silivri’ye gelen sarı lacivertli taraftarlara teşekkür etti. Duruşmaya verilen öğle arasında mahkeme salonunun dışında bekleyen taraftarların yanına giden Ali Koç kısa bir konuşma yaparak taraftarlara şunları söyledi:

”Başta yargılanan başkanımız, asbaşkanlarımız ve arkadaşlarımız ile yönetim kurulu üyeleri olarak, buraya gelip bizlere destek olan sizlere tek tek teşekkür ediyoruz. Sizden ricamız, bugüne kadar sürdürdüğünüz inanılmaz direnişi ve desteği, bize yakışır şekilde, kimseye sataşmadan, basınla uğraşmadan devam ettirmeniz. Özellikle bu hava koşullarında, İstanbul’dan oldukça uzak olan buraya geldiğiniz için size teşekkür ediyoruz. İnşallah davanın sonunda kazanan biz olacağız. Arkadaşlarımıza güç, kuvvet, sabır ve kudret diliyorum.”

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu