FutbolGündem

Beşiktaş doktoru Karanlık’tan şaşırtan açıklama; Oyuncu değiştirme hakkımız olsa Cenk’i değiştirirdik

Beşiktaş kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık’ın açıklaması camiada şok etkisi  yarattı!.. Karanlık, “Oyuncu değiştirme hakkımız olsa Cenk’i değiştirirdik” dedi…

Beşiktaş’ın kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık, Galatasaray maçında sakatlanan oyuncular ile ilgili açıklamalarda bulundu… Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, BJK TV’de Tolga Zengin ve enk Gönen’in sakatlık durumlarına ilişkin soruları yanıtlayan Ertuğrul Karanlık’ın 84.dakikada sahada baygınlık geçiren Cenk Gönen’i oyuncu değiştirme hakkı bulunmadıkları için sahada tuttuklarını ifade etmesi tartışmalara yol açtı.

Maçın ardından soyunma odasında baygınlık geçirip ambulansla hastahaneye kaldırılan Cenk’in, sakat sakat oynadığı son 11 dakikada durumunun daha kötüye gitme ihtimalinin olduğu belirtilrken, teknik ekibin bu kararı Beşiktaşlı taraftarların tepkisini çekti.

Teknik ekibe ve Beşiktaş Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık’a sormak lazım; İnsan hayatı bu kadar değersiz mi?

İşte Beşiktaş doktoru Karanlık’ın şaşırtan açıklamaları;

Orijinali dinlemek için üzerini tıklayın

 https://www.bjk.com.tr/tr/haber/58247/ertugrul_karanlik_rsquo_tan_aciklamalar.html

“Cenk Gönen’in hastanede yapılan ilk tetkiklerine göre durumu iyi. Birkaç test daha yapılacak. Kafasına bir darbe aldı ve hafızasını kaybetmişti. Kaşında açık vardı. Yüzünde ve kulağında sıkıntısı vardı. Oyuncuyu devam ettirmenin risk olup olmayacağını düşündüm. Oyuncu değiştirme hakkımız olsa değiştirirdik. İyice kontrol ettikten sonra oynamasına karar verdik. Herhangi bir sorun olmaması için maçtan sonra Cenk’i hastaneye gönderdik. Hastanede de gerekli kontrolleri yapıldı.”

“Tolga Zengin’in gözüyle ilgili bir sıkıntısı vardı. Yüzde yüz göremediğini söyledi. Devre arasında durumunu değerlendirdik. İyi hissetmediği için kendisini oyuna devam ettirmedik.”

“Oğuzhan Özyakup geçen hafta bir sıkıntı yaşamıştı. Hafta içi yoğun bir tedavi programı uyguladık ve bu maça çıkardık. Oyunda talihsiz bir pozisyon yaşadı. Ayağında ağrıları var. Gerekli kontrolleri yapacağız.”

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu