FutbolGündemTransfer

Beşiktaş eski 2. Başkanı Keçeli’den Fenerbahçeli yönetici Zülfikâri’ye sert tepki; Tweetini geriye alsın, özür dilesin!..

Metin Keçeli’den İsfendiyar Zülfikâri’ye sert tepki; Tweetini geriye alsın, özür dilesin!..  Beşiktaş eski 2’nci Başkanı Metin Keçeli, Fenerbahçe yöneticisi İsfendiyar Zülfikâri’ye sert tepki gösterdi…

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Keçeli, ”Futbolda şampiyonluk meselesine kesin gözüyle bakılmaz. Ben öyle bir şampiyonluk kaybettik ki, bitime 2 hafta kala. Malatya ve Denizli maçlarında. Ben bunları yaşadım. Her şey olabilir; şu anda Fenerbahçe’nin büyük bir avantajı var” dedi.

BUGÜN BÖYLE SÖYLERSİN, YARIN SENİ SÜRÜNDÜRÜRLER, ÖZÜR DİLESİN!

Keçeli, İsfendiyar Zülfikâri’nin, ”Rakiplerimiz artık ikincilik mücadelesi verir” şeklindeki tweetiyle ilgili olarak şöyle konuştu; ‘Ben 35 yıl önce Beşiktaş yönetimine girdim. Dünya kadar şampiyonluk yaşadık; dünya kadar hüsran yaşadık. Beşiktaş’ın anlı şanlı, herkes tarafından örnek gösterilen Süleyman Seba döneminde bulundum. Süleyman Seba’dan böyle bir söz geldiğini hiç duydunuz mu? Bir yönetici olarak böyle aşağılayan bir kelimeyi, alaylı şekilde söylediğimizi görse Süleyman ağabey bizi yönetimden kovardı.

 

Sen daha kimsin? Önce gelir bir iki sene yöneticilik yaparsın. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe dostlukları 100 seneyi geçti. Bugün öyle söyledin mi, yarın seni süründürürler. O kişiyi tanımıyorum. Bunu iyi bilsin. Açıkça söylüyorum. Faruk Ilgaz beyefendi kendi kongresinde, ‘Biz de transferleri öyle yapsaydık, Beşiktaş’ın durumuna düşerdik’ dedi. Sene 1979. Ondan sonra bu laf Beşiktaş’a yapıştı. Beşiktaş bundan dolayı büyük üzüntü duydu.

Faruk Ilgaz bey defalarca özür diledi. Ne oldu, Beşiktaş o sezon, o maçta Fenerbahçe’ye büyük üstünlük kurdu. Hiç kimse bugün birisinin büyüklüğünü, birisinin önde oluşunu bahane edemez. Kimse bu üç büyük kulübün birbirinden aşağı olduğunu söyleyemez. O Fenerbahçeli arkadaş tweetini geriye alsın, özür dilesin.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu