FutbolGündem

Çarşı’ya Kim Karşı ?

Çarşı’ya Kim Karşı ?

Beşiktaş’ın ve Türkiye’nin Sosyal içerikli taraftar grubu faaliyetlerini durdurdu.

Çarşı’nın grubu amigosu olarak bilinen Alen “Kamuoyunda Çarşı’nın Beşiktaş’ın önüne geçtiği yönünde eleştiriler çıktı. Bu nedenle grubumuzu dağıtma kararı aldık” dedi.

Birçok maçta tezahüratlarıyla takımı ateşleyen, Şampiyonlar Ligi’nde Liverpool ile oynanan maçın kazanılmasında büyük rol oynarken, stadı inletip ses rekoru kıran, birçok rakip takımın taraftarlarının kıskandığı Çarşı Grubu Alen Markaryan’ın aldığı bir kararla kendini feshetti !

Grubun fesih kararını amigosu Alen Markaryan açıkladı. Beşiktaş Kültür Merkezi’nde dün akşam gösterilen “Asi Ruh” belgeseli öncesi medyaya açıklamalarda bulunan Markaryan şunları söyledi:

“Maalesef kamuoyunda Çarşı’nın Beşiktaş’ın önüne geçtiğini yönünde eleştriler ve spekülesyonlar çıktı. Kimse Beşiktaş’ın üzerinde değildir. Bu nedenle biz de grubumuzu dağıtma kararı aldı. Bundan sonra hepimiz bir Beşiktaş taraftarı olarak maçlara gideceğiz” diye konuştu.

Ancak grubun kendi içinde çok başlılık yaşaması ve bu durumun ileride daha ciddi sorunlara yol açmaması nedeniyle bu kararın alındığı ileri sürüldü.

Çarşı grubunun yeri olarak bilinen kapalı tribünde son olarak Manisaspor maçında çok başlılık olduğu gözlemlenmiş ve bu görüntüler Türkiye’de sadece Futbolistan.net‘de yayınlanmıştı.

Alen Markaryan’a yakınlığıyla bilinen Beşiktaş Kulübü yöneticilerinin bu konuyu yeni duydukları gözlemlenirken konu hakkında bir yorum yapmadılar.

Türkiye’de sadece Futbolistan.net‘de yayınlanan Manisaspor maçı çarşı ve kapalı tribünlerde ki taraftar gruplarının görüntüleri

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu