FutbolGündem

Fenerbahçe Yönetimi’nden açıklama!..

Fenerbahçe Yönetimi’nden açıklama!.. Fenerbahçe Yönetim Kurulu, süreçle ilgili nihai karara varabilmek için 24 Ocak’ta tekrar toplanacak…

Aziz Yıldırım başkanlığında Şükrü Saracoğlu Stadı’nda toplanan Fenerbahçe yönetiminin kritik toplantısı yaklaşık 1 buçuk saat sürmüştü. Ntvspor’un haberine göre, toplantının ardından sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yazılı bir açıklama yayımlandı.

Açıklamada, “Öncelikle Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a verdiğiniz eşsiz destekten dolayı Divan ve Kongre Üyelerimize, Büyük Fenerbahçe taraftarına, Ülkemizin dört bir yanından mesafe gözetmeksizin büyük katkı sağlayan derneklerimize, Renk ve rekabet ayrımı gözetmeksizin Aziz Yıldırım’a destek olan, başta Beşiktaş olmak üzere Galatasaray ve diğer kulüp taraftarlarına,

Bu kadar yüksek ve öngörülemez katılıma rağmen, bu buluşmanın herhangi bir olumsuzluk yaşanmaksızın tamamlanması için azami gayret gösteren tüm yetkilileri teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı bildiririz.

Bununla birlikte,
22.01.2014 tarihli Yönetim Kurulu toplantımızda gündeme dair kısa bir değerlendirme yapılarak yaşanılan gelişmelere dair kulübümüzün ilgili kurum ve birimleriyle gerekli çalışmaların yapılmasına, Fenerbahçe açısından hassas ve bir o kadar da önemli bu süreç hakkında nihai karara varılabilmesi için 24.01.2014 tarihinde Yönetim Kurulu toplantısı yapılmasına karar verilmiştir.” denildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu