FutbolGündemTransfer

Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen; Aykut Kocaman bu işi beceremiyor!..

Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen; Aykut Kocaman bu işi beceremiyor… Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen’den çarpıcı açıklamalar… CNN Türk’te yayınlanan Aykırı Sorular’a konuk olan Ali Şen, “Aykut Kocaman bu işi beceremiyor. Fenerbahçe’de bu bölünme dikiş tutmaz” dedi.

Radyospor’un haberine göre, CNN Türk’te yayınlanan Aykırı Sorular’a konuk olan Ali Şen, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şike ve teşvikle ilgili ilginç açıklamalarda bulunan Şen, “Maç satın almak, karısını satmakla eş değerdir. Ben bunu yıllar önce söyledim. Hatta 60’larda söyledim. Bülent Uygun’a mal edildi ama. Parayı bastırarak maç alan karısını satmakla eş değerdir. Ahlaksızlıkla eş değerdir. Bu ahlaksızlık her yerde var. Futbolda oynanan maçların %90’ı temizdir” dedi.

AYDINLAR BÜYÜK FENERBAHÇELİ

Başkan Ali Şen, Mehmet Ali Aydınlar, Aykut Kocaman ve Alex’le ilgili sorulara ise şunları söyledi; Mehmet Ali Aydınlar çok büyük Fenerbahçeli. Fenerbahçe taraftarı Aydınlar’ı sever. Bugün yönetim sevmiyor Aydınlar’ı. Ben muhalif olursam göreve talip olurum. Bizim camiada başkanlık yapacak çok insan var. Bizim işimiz onları desteklemektir. Aykut ile kanımız uyuşmadı. Ben Aykut’u 3 Temmuz’dan sonra tutumu ile başarılı buldum. Nereye koyarsanız koyun geçen sene görevini müthiş yaptı. Sıkıntılarına rağmen müthiş iş yaptı. Ama beceremiyor. Olacak iş mi? 3 tane transfer yapıyorsunuz. Semih, tam forma alacak gidip Belediye’den adam alıyorsunuz.

ALEX EFSANEDİR

Alex Fenerbahçe’de benim için efsanedir. Emre iyi çocuk, iyi futbolcu. Hırs ile kişiliği karıştırmayalım. Futbol sahasında hırsı var. Irkçılık yapmış. Özür diledi. Kimse mükemmel değil. İçinden kalbinden pişman olur. O da özür diledi. Bir daha da yapmaz.”

YARGITAY SÜRECİNDEN SONRA KONUŞURUM

Şike süreci, mahkemenin verdiği karar ve beklenen yargıtay’ın kararıyla ilgili de konuşan Ali Şen, “Yargıtay konuşsun sonra ben de fikrimi söyleyeyim, konuşayım.” diyerek sözlerini şöyle tamamladı; Kimse de konuşmasın beklesin. Fenerbahçe’nin bugün Aykut’un ilk istifasından sonra söylediğimi söyleyeyim, transfere ihtiyacı yok. Kulüpteki bu bölünme dikiş tutmaz. Bir an evvel bu beraberlik sağlanmalı. Beşiktaş zor durumda. Fikret çok iyi işler yapıyor. Samet’i aradım ve büyük sürpriz yapacaklarını söyledim ve iyi gidiyorlar. Trabzon da şampiyon olsun. Çok istiyorum.

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu