FutbolGündem

Fikret Orman; Beşiktaş’ı yoğun bakıma alacağız. Size kan ve gözyaşı vaat ediyorum

Beşiktaş’ta başkanlık seçimleri yaklaşırken; adaylardan Fikret Orman kan ve göz yaşı vaat ettiğini söyleyerek, “Beşiktaş’ı yoğun bakıma alacağız” dedi.

Yıldırım Demirören’in Beşiktaş Başkanlığı’ndan  istifa ederek Türkiye Futbol Federasyonu’na başkan olmasının ardından Beşiktaş’ın yeni başkanının kim olacağı gizemini koruyor. Siyah-beyazlı camianın başkan adaylarından Fikret Orman ise acı konuştu: Kan, gözyaşı vaat ediyorum. Kulübü yoğun bakıma alacağız.

Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın başkanlık yolu her geçen gün açılıyor. Ankara Beşiktaşlılar Derneği’nden sonra Metin Keçeli ve İsmail Ünal gibi isimler de Orman’ı destekleme kararı aldı. Fikret Orman ise güçlü bir liste kurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Fikret Orman gelişmelerle ilgili olarak şöyle konuştu;

Beşiktaş’ın gerçeklerle yüzleşme vakti geldi. 60-70 milyon dolarlık acil nakit ihtiyacı var. Beşiktaş’a kan, gözyaşı, küçülerek büyüme vaat ediyorum. İki yıl kimsenin bizden çok talepkar olmaması lazım. Serdal Adalı’yı desteklemiştim ve karşısına çıkmamıştım. Çünkü onun maddi hazırlıkları daha çoktu. Ancak o çekilince bu işe soyundum. Şu anda güçlü yönetim için Beşiktaş’ı yoğun bakıma alıp oradan da sağlıklı bir şekilde çıkaracağız.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu