FutbolGündemSon Dakika

Fikret Orman’dan Demirören açıklaması: Bu, hiç beklemediğim bir sürpriz

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yıldırım Demirören’in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’ndan istifa etmesinin kendisi için sürpriz olduğunu açıkladı.

Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı’nın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yıldırım Demirören’in istifasını toplantı esnasında öğrendiklerini söyleyerek, “Bu, hiç beklemediğim bir sürpriz. Hiç tahmin etmediğim, aklıma bile gelmeyen bir sürpriz. Hayırlısı olsun. Yüzde yüz bir gerekçeleri vardır. Bununla alakalı hiçbir şey konuşmadık.” dedi.

“Türk futbolu için hayırlısı olsun”

“Bundan sonraki süreçte Türk futbolu için hayırlısı olsun.” ifadelerini kullanan Fikret Orman, “Yıldırım Demirören’e de yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Hüsnü Güreli de yeni federasyon başkanımız olmuş. Ona da hayırlı olsun diyorum.” şeklinde konuştu.

TFF’nin, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’i 1 Haziran’dan itibaren geçerli olmak üzere A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü olarak açıklamasıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Orman, “Yönetim kurulu toplantımız var. Buradan çıkıp hemen yönetim kurulu toplantısına gideceğim. Kulübümüz bu konuyla alakalı resmi açıklama yapacaktır. Hayırlısı olsun diyelim.” yorumunda bulundu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu