FutbolGündem

Rüştü Reçber’den şok açıklamalar!..

Süper Final 3. haftasında Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından tecrübeli kaleci Rüştü Reçber şok açıklamalar yaptı.

Rüştü Reçber, Fenerbahçe Beşiktaş maçı hakemi Halis Özkahya’ya çok sert tepki gösterdi. Fenerbahçe Beşiktaş maçı sonrası yayıncı kuruluş Lig Tv’ye konuşan Rüştü Reçber, maçla ilgili konuşacak çok fazla şeyin olmadığını ifade ederek şöyle konuştu; Çok düşündüm ama bir şeyi itiraf edeceğim. Bu aslında acı ve belki de kendimi ispiyonlamak gibi şey. Sevgili hakeme sesleniyorum: Ben ona bir hakaret ettim ve bana aynı şekilde cevap verdi. Madem maç esnasında ona hakaret ettim beni niye atmadı?

Buradan sesleniyorum kendisine: Kimse bana ‘Sen adam değilsin’ diyemez. Ben o heyecanla, o stresle bir şey söyleyebilirim. Cezam nedir? Atarsın, raporunu yazarsın, üç maç, beş maç neyse yerim. İkinci bir nokta da, kimsenin bizim üzerimize saha içinde bu kadar gelmeye hakkı yok. Hakemler için söylüyorum. Biz sustukça basıyorlar üzerimize. Yazıktır. Biz de emek veriyoruz. Fenerbahçe’yi kutluyorum.

Mehmet Akyüz; Hak etmediler ama tebrik ederiz

Beşiktaş’ın genç oyuncusu Mehmet Akyüz de yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, maçta iyi mücadele ettiklerini ve kaybettikleri için üzgün olduklarını belirtti. Akyüz, ”Fenerbahçe hak etmediği bir galibiyet aldı ama yine de tebrik ediyoruz. Çok şanssızız. İnşallah her şey düzelir ve eskiye döner” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu