FutbolGündemTransfer

Şekip Mosturoğlu’ndan Galatasaray’a “Teşvik” göndermesi!..

Şekip Mosturoğlu’ndan Galatasaray ile ilgili çarpıcı açıklamalar!.. Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki lig yarışı kızışırken, yapılan transferler konusunda da yeni bir polemik oluşmak üzere. Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, mikro blog sitesi twitter üzerinden, Galatasaray’ın Veysel Sarı transferini değerlendirdi ve ezeli rakiplerine önemli bir suçlamada bulundu.

Şekip Mosturoğlu’ndan Galatasaray ile ilgili çarpıcı açıklamalar!.. HTSpor’un haberine göre, sarı – lacivertli ekibin Hukuk İşlerinden Sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Mosturoğlu, “Oynanmış bitmiş maçtan sonra yapılan transfer görüşmesi bile transfer vaadi ile teşvik olarak kabul edildiğine göre.. Veysel ile hiç görüşme yapılmadan transfer yapılmış” ifadelerini kullarak, ezeli rakibine “teşvik” imasında bulundu.

Bilindiği gibi Veysel Sarı’nın ismi transfer döneminde Galatasaray ve Beşiktaş ile anılmış, oyuncu bu süreçte diğer takımlarla görüşmeler yapıp, takımıyla sözleşme uzatmayınca kadro dışı bırakılmıştı. Veysel, Eskişehirspor’un Fenerbahçe’yi 2-1 yendiği maçta da kadroda olmadığı için forma şansı bulamamıştı. Eskişehirspor’un ligde bu haftaki rakibi ise, Veysel Sarı’nın transfer olduğu Galatasaray.

Veysel Sarı hakkında sarı – kırmızılı takım da transferle ilgili resmi görüşmelere başlandığı açıklamıştı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu