FutbolGündem

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’den şok itiraf; Fenerbahçe’yi tutuyordum…

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’den şok itiraf; Fenerbahçe’yi tutuyordum…Trabzonspor Başkanı Sadri Şener bordo – mavili taraftarı hayal krıklığına uğratacak bir konuşma yaptı. Şener, okul yıllarında tuttuğu takımı açıkladı.

SKY Türk 360’a konuşan Başkan Şener, “1967’den önce Fenerbahçe’yi tutuyordum. Ankara’da okuyordum. Trabzon’da olsam Galatasaraylı olurdum. Rahmetli Kaya Çilingiroğlu abimiz vardı o anlatmıştı. Fakir olanlar, İdmangücü’nü destekleyenler Beşiktaş’ı tutardı; zengin olanlar, Halk Partili olanlar Galatasaray’ı tutardı; Fenerbahçeli olanlar ise 2-3 kişi ya vardı ya yoktu… Trabzon’un dışında okuyanlar çeşitli takımları tutmuşlardır. Sonunda herkes Trabzonspor çatısı altında toplandı” dedi. 1461 Trabzon’un bu kadar başarılı olacağını beklemediklerini belirten Sadri Şener şunları söyledi:

“Burak Yılmaz da bize geldiğinde çok iyi değildi. Fenerbahçe eşantiyon olarak bıraktı onu. Baktık Burak büyük Burak oldu. Sonra bizden ayrıldı. Çok konuşulmasını istediğimiz bir oyuncu değil.”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
%d