FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Sadri Şener; Bizim için şike süreci daha bitmedi. Daha UEFA’sı var, adliyesi var

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in, “Şike süreci artık bitti” sözleri için Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “Bizim için daha süreç bitmedi. Daha UEFA’sı var, adliyesi var” diye konuştu.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “Sayın Yıldırım Demirören için şike süreci bitmiş olabilir. Bizim için daha bitmedi. Süreç devam ediyor” dedi. Kulüpler Birliği Başkanlığı için adı geçen başkan Şener, “Bu konuda bir şey diyemem. Benim bir davam var. Sürüyor bitmedi daha.. Yıldırım başkan için şike süreci bitmiş ama benim için bitmedi!. Daha UEFA’sı var bu işin. Her gün yeni bir haber okuyoruz” diye konuştu.

“Yine de Kulüpler Birliği başkan adayı olur musunuz?” sorusuna ise Şener, “Başkan olmamı isteyenler var. Ama bu konu öncelikli değil” yorumunu yaptı. FIFA Başkanı Blatter’i ziyareti sonrası TFF Başkanı Yıldırım Demirören, “Türk futbolu geçen seneden beri bir süreç yaşıyor. Bu süreç, Tahkim Kurulu’nun verdiği kararla bize göre bitmiştir. Çünkü UEFA’nın istediği şekilde, özerk kurullar kararlarını almıştır. Biz o defteri kapatıp, yeni sayfalar açacağız” demişti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu