FutbolGündemSon DakikaTransfer

Transfer Ve Kamplarda Üç Büyüklerin Son Durumu

Üç Büyükler

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray bu  transfer döneminde hızlı adımlar atarak, kadrolarını şekillendiriyorlar. Gelecek sezon için hazırlık kamplarına başlayan üç büyüklerde son durum.

Transfer Ve Kamplarda Üç büyüklerin Son Durumu

Fenerbahçe, kadrosunu Mathieu Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici transferleriyle güçlendirdi. İkinci Aykut Kocaman döneminde Fenerbahçe ilk etap kamp dönemine topuk yaylası tesislerinde başladı. Sarı-Lacivertli ekip 8 temmuz’a kadar burada ilk kamp dönemini geçirdikten sonra, Düzce Stadında Romanya’nın Juventus Bükreş takımı ile bir hazırlık maçı oynayacak.

İkinci Kamp etabında ise, İsviçre’nin Lozan şehrinde 11 temmuz’da başlayacak. Burada ki kamp süresince 4 hazırlık maçı oynayacak. Fenerbahçe, transfer döneminde forvet, kale gibi önemli bölgelere transfer yapması bekleniyor. Aynı zamanda, Emenike, Olimpiakos ile anlaştığı bugün bildirildi.

 

Fenerbahçe Kampı
Fenerbahçe Kampı

 

Beşiktaş, ilk etap kamp programına Nevzat Demir tesislerinde başladı. Transferde forvet hattında Abubakar ısrarı ve belirsizliği sürerken, Talisca’nın kalması ve kiralık olan Gökhan Töre, Pedro Franco, Mustafa Pektemek, Denys Boyko ve Alexander Milosevic’in takıma dönmesiyle transferde aceleci olmadığı gözleniyor. Temmuz’un ortasında  Beşiktaş, Çin ve İspanya’da hazırlık maçı yapacak.

 

Beşiktaş Kampı
Beşiktaş Kampı

 

Galatasaray, Maicon, Belhanda ve Gomis ile anlaşarak transfer dönemine hızlı bir giriş yaptı. Hazırlık kampına Slovakya’da başlayan ve bir hazırlık maçı yapan Galatasaray, başka transfer yapmak için görüşmelerini sürdürüyor.

NationalTurk Haber

 

Galatasaray Kampı
Galatasaray Kampı

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu