FutbolGündem

Yıldırım Demirören: Odamda masaj yapıyoruz!

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, federasyon binasında parmak iziyle girilen odası hakkında ilginç ifadeler kullandı: Parmak iziyle giriyorum, içeride masaj yapıyoruz!

Le Meridyen Otel’de milli takımın resmi sponsorlarından Sarar ile mevcut sözleşmenin uzatılmasıyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Abdullah Avcı’yı takımın başına getirirken uzun vadeli planları düşündüklerini ifade ederek “2014 Dünya Kupası’na gitmekte zorlanıyoruz diye hocamız ve futbolcularla ilgili yorumlar rahatsız edici boyutlara geldi. Bu şekilde futbol takımlarımızın ve milli takımlarımızın başarılı olma şansı yok. Hocamızın bizi Brezilya’ya götüreceğini söyleseydik elemelere katılmaya gerek yoktu. Herkesi yapıcı olmaya davet ediyorum” dedi.

“Odamda masaj yapıyoruz”

Yıldırım Demirören, milli takımlar resmi moda sponsoru Sarar ile yapılan 4 yıllık sözleşmenin mali açıdan ne getirdiği yönündeki soruyu ise enteresan sözlerle yanıtladı:

“Federasyondaki odama parmak iziyle giriyorum. İçeride de masaj yapıyoruz. Televizyonlarda ihaleye fesat karıştıran veya personeli zorlayan, ‘bu firmayı alın’ diyen insanları çıkarıp, Türk futbolunu yönlendirmeye çalışıyoruz. Bunlar kolay değil. Rakamı söylemeyeceğim.”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu