Gündem

Adnan Öztürk’ün kozu Hakan Şükür

Galatasaray’da 27 Mart’ta yapılacak seçimde Başkan Adnan Polat’ın rakibi Adnan Öztürk’ün, seçilmesi halinde futbolun başına Sarı-kırmızılıların efsane futbolcusu Hakan Şükür’ü getireceği iddia edildi.

Hürriyet’in haberine göre; Adnan Öztürk’ün listesinde yer alması beklenin yönetici adayı, Hakan Şükür ile yaklaşık 6 aydır görüşüldüğünü doğruladı ve Kral’ın bu teklife ‘evet’ dediğini söyledi. Bu arada, Adnan Öztürk listesini şekillendirirken camiasının önemli isimlerinden Hayri Kozak’ın yanı sıra daha önce idarecilik yapan Ali Gürsoy, Abdürrahim Albayrak’ın da Öztürk’ün listesinde yer alacağı belirtildi.

Öztürk’ün listesinde bu üç ismin dışında Eski Sporcular Derneği Başkanı Cengiz Özyalçın ve Mehmet Cibara da buluyor. Adnan Öztürk’ün kongre çalışmalarına destek veren ve yakın dostu olan Fatih Gökşen’in ise yönetim kurulu listesine girmeyeceği belirtildi.

G.SARAY Kulübü’nde, 27 Mart Cumartesi günü çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek olan genel kurulda, başkanlığa aday olacak isimler bugün saat 15.00’te renk seçimi yapacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu