Gündem

Ali Koç : Mesut ticareti bıraksın

Ali Koç FB TV'de katıldığı programda eleştirilere yanıt verdi ve Pereira ile Mesut Özil arasında yaşanan gerginlikle ilgili gündemi sarsan açıklamalarda bulundu.

Taraftarın Vitor Pereira ve Başkan Ali Koç’u protesto ederek istifaya davet etmesi üzerine Ali Koç basın açıklamasında bulundu.

Dört yıllık başkanlık döneminde hem mali hem de sportif olarak başarısız olan, yaptığı transferler ve harcamalarıyla da eleştiriler alan Ali Koç’a sarı-lacivertli camiada tepki arttı.

Bunun üzerine Ali Koç FB TV’de katıldığı programda eleştirilere yanıt verdi ve Pereira ile Mesut Özil arasında yaşanan gerginlikle ilgili gündemi sarsan açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, Mesut’un daha çok oynamak istediğini söylerken; yıldız ismin ticari yatırımları nedeniyle saha için konsantrasyonunu sağlayamadığını iddia etti.

İşte Ali Koç’un Mesut Özil hakkındaki sözleri:

VAN PERSIE ALGISI yaratılmak isteniyor

“Evet Mesut Özil haklı olarak daha sık oynamak istiyor. Hocamız Mesut’un neler yapabileceğini biliyor. Pereira’nın Mesut’a karşı bir önyargısı yok. Mesut, aşık olduğu ülkesine döndü. Dünyayı kendisine ispat etmek istiyor. Mesut’u burada herkes çok seviyor. Mesut daha sık oynamak istiyor; oynamaya aç. Mesut’un kabiliyetlerini tartışmaya gerek yok. Hocamızın da ona karşı bir önyargısı yok. Sezon başından beri bir Robin van Persie algısı yaratılmaya çalışılıyor.

“TİCARİ İŞLERİ BIRAKMALI”

Mesut aşık olduğu ülkesine, taptığı takımına döndü. İyi olmasını şampiyonluk kadar istiyorum. Artık işine odaklanması lazım. Ticari işleri bir kenara koyup, Fenerbahçe için yapacaklarına konsantre olmalı. Mesut Özil oynamadığı için mutsuz. Zaman zaman dile getiriyor. Hoca elindeki kadroyu, sadece Mesut değil, hepsini bu maratonda nasıl kullanabilir konusunu gözden geçirmeli. Talihsiz sakatlıklar yaşadık. Şans hiç yanımızda olmadı.”

İngiltere’de bulunduğu dönemden beri kendi markaların olan Mesut Özil’in kısa bir süre önce Kripto Para işine gireceği de açıklanmıştı

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı