GündemSon Dakika

Arda Turan Tekrar Milli Takımda

 

Gazeteci Bilal Meşe’ye bir uçakta saldırdıktan sonra A Milli Takım’ı bıraktığını açıklayan Arda Turan, bir maç aradan sonra takıma geri dönüyor.

Türkiye’nin 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu’nda Ukrayna ve Hırvatistan’la oynayacağı maçların aday kadrosu açıklandı. Milli Takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran Barcelonalı futbolcu Arda Turan da bir maçlık aranın ardından yeniden aday kadroya dahil edildi.

 

Lucescu’nun aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Cenk Gönen, Harun Tekin, Volkan Babacan, Kaan Ayhan, Şener Özbayraklı, Çağlar Söyüncü, Mehmet Topal, Ömer Toprak, Serdar Aziz, Caner Erkin, İsmail Köybaşı, Emre Belözoğlu, Selçuk İnan, Cengiz Ünder, Emre Mor, Yusuf Yazıcı, Nuri Şahin, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Arda Turan, Hakan Çalhanoğlu, Yunus Mallı, Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Enes Ünal.

 

Emre Belözoğlu’da Milli Takıma Geri Döndü

Turan’la birlikte Başakşehir’de forma giyen 36 yaşındaki futbolcu Emre Belözoğlu da yaklaşık üç yıl sonra aday kadroya dahil edilirken, Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup, takımın teknik direktörü Mircea Lucescu’nun açıkladığı 26 kişilik kadroda kendine yer bulamadı.

 

Kaynak; 1

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu