FutbolGündem

Aziz Yıldırım’dan Emenike’ye; Terbiyesizlik yapma!..

Aziz Yıldırım’dan Emenike’ye; Terbiyesizlik yapma!.. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Emre ile dalaşınca kendisini yuhalayan taraftara tepki gösteren oyuncusunun Emenike’nin kulağını çekti..

Fenerbahçe’de Akhisarspor önünde alınan mağlubiyet sonrası birçok futbolcu eleştiri yağmuruna tutulurken, Emenike hakkında ilginç bir iddia ortaya atılmıştı. Fotomaç Gazetesi’nin haberine göre, Gaziantepspor maçında kaptan Emre ile tartışan ve kendisini yuhalayan taraftara tepki gösteren Nijeryalı golcünün başkan Aziz Yıldırım tarafından oynatılmadığı ileri sürülmüştü. Yorumcu Sinan Engin de TV ekranlarından bu yönde bir iddiada bulunmuştu.

“TERBİYESİZLİK YAPMA”

Ancak başkan Aziz Yıldırım’ın, Emenike konusunda İsmail Kartal’a ‘Karar senin’ dediği ortaya çıktı. Başkan Yıldırım’ın sadece Emenike ile özel görüşerek, “Bu taraftar 3 Temmuz 2011’den bu yana senin arkanda duruyor. En kötü gününde bile sana destek oldular. Onları karşına almaya ne gerek var? Bir daha asla böyle bir olayın içine girme ve taraftarına saygı göster. Terbiyesizlik yapma” diyerek uyardığı öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu