FutbolGündem

Aziz Yıldırım; Mücadelemiz, haklılığımız ispatlanana kadar sürecek!..

Aziz Yıldırım; Mücadelemiz, haklılığımız ispatlanana kadar sürecek!.. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi’nin 137. sayısında yayınlanan yazısında, “Mücadelemiz, haklılığımız ispatlanana kadar sürecek” dedi.

Aziz Yıldırım; Mücadelemiz, haklılığımız ispatlanana kadar sürecek!.. Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Yıldırım, yazısında şu ifadeleri kullandı; “İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin 23 Haziran 2014 Pazartesi günü almış olduğu karar tarafımdan mutluluk ve saygıyla karşılanmıştır. Gerek söz konusu kararın olası itiraz hakkına duyduğum saygı, gerekse yargı kararları öncesi ve sonrası yorum yapma geleneğim olmaması nedeniyle bu karar hakkında da konuşmayı uygun bulmuyorum.

Bununla birlikte, Fenerbahçe özeli dışında, Türkiye’de hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı olarak, bu güzel ve bağımsız ülkenin normalleşmesine katkı sağlayan; başta yürekli ve vicdanlı hakim ve savcılarımız olmak üzere, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’e, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Anayasa Mahkemesi Başkanı Sayın Haşim Kılıç’a, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye ve bu karara destek olan Sayın Milletvekillerine şükran ve teşekkürlerimi bildirir; en önemlisi bu karar doğrultusunda belirli çevrelerce yaratılmaya çalışılacak ayrımcılık ve kutuplaşmaya asla izin vermeyeceğimi tüm kamuoyuna bir kez daha deklare ederim.

Haklı mücadelemiz için bir gün olsun vazgeçmeden 1087 gündür bize nefes olan değerli Kongre ve Divan Kurulu Üyelerimize, mücadeleden asla ödün vermeyen yürekli taraftarlarımıza, kulübümüzün tüm emekçilerine ve davamıza sahip çıkan sporcularımıza, en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Vatan Caddesi’nde, Metris’te, Çağlayan’da, Silivri’de, bizi yaz kış demeden yalnız bırakmayan, Bağdat Caddesi’nde, Anıtkabir’de, Sabiha Gökçen’de sesimize ses olan, davamıza ilk günden itibaren yürekten inanan Büyük Fenerbahçe Ailesi’ne, şükranlarımı sunuyorum. Mücadelemiz, haklılığımız ispatlanana kadar sürecek…

Öte yandan, Haziran ayı içinde camiamıza şampiyonluk sevinci yaşatan iki şubemizi de tebrik ediyorum. 2013-2014 sezonu Süper Lig Şampiyonu olan Fenerbahçe Masa Tenisi Bayan Takımımız bu zaferle üst üste 7. kez bizleri mutlu etmiştir. 6. kez Beko Basketbol Ligi Şampiyonu olan Fenerbahçe Ülker Erkek Basketbol Takımımızı, Baş Antrenörümüz Zeljko Obradovic ve tüm teknik heyeti can-ı gönülden tebrik ediyor; takımımıza her daim destek veren basketbol seyircimize de teşekkürlerimi sunuyorum.”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu