FutbolGündem

Aziz Yıldırım’dan Açıklama Zico Dönmüyor !

Aziz Yıldırım’dan Açıklama Zico Dönmüyor !
Zico ikna edilemedi!

Aziz Yıldırım’ın Zico’ya yayın yoluyla yaptığı göndermeler ve azarlamalara kızan Arthur Zico’nun Brezilya SporTV ¨Bem, Amigos¨ programında Fenerbahçe`den ayrılacağını açıklamıştı.

Fenerbahçeli yöneticilerin Zico’nun avukatlarıyla yaptığı görüşmeler Zico’yu verdiği karardan dönmesine ikna edemedi!

Ve önceki gün akşam saatlerinde Aziz Yıldırım’ın Zico’nun kararlılığını anlamasıyla Aziz Yıldırım Zico’nun dönmeyeceğini açıkladı !

Aziz Yıldırım bu beklenmedik gelişme karşısında yeni teknik direktörün belli olduğunu söylemekle yetindi ama ismin doğal olarak belirlenemediği için Aziz Yıldırım’ın bu ismi açıklayamadığı gözlerden kaçmadı !

Ve Aziz Yıldırım’ın Öğrencilere Yaptığı Açıklamalar !

İstanbul Erkek Lisesi’ndeki panelde öğrencilerin soruları üzerine, “Yeni hocamız belli oldu. Yeni hoca ve yeni golcü haftaya İstanbul’a gelerek imza atacaklar” dedi.

Zico ile yolların ayrılmasından sonra yaşanan belirsizliğin sona erdiğini belirten Yıldırım, yeni teknik direktörün belli olduğunu, gelecek hafta İstanbul’a gelip imza atacağını ve 27 Haziran’da başlayacak çalışmalarda takımın başında hazır olacağını söyledi.

Aziz Yıldırım alacakları yabancı santrforun da gelecek hafta imza atacağını söylerken, Kezman’ın takımda kalacağını ifade etti.

B planları kapsamında olan Fatih Terim ve Luxemburgo ile yapılacak görüşmeler sonrasında önümüzdeki hafta Fenerbahçe’nin yeni antrenörü belli olacak…

Futbolistan

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu