FutbolGündem

Beşiktaş, 110’uncu yıl dönümünü kutluyor!..

NationalTurk’ün haberine göre, Beşiktaş, bugün kuruluşunun 110. yıl dönümünü coşkulu törenlerle kutlayacak. Saat 16:00’da başlayacak kutlamalar saat 19:03’te İnönü Stadı’nda doruğa çıkacak…

Bugün saat 16.00’da tüm Beşiktaşlılar, Beşiktaş Demokrasi Meydanı’nda toplanacak ve saat 17.00’de BJK İnönü Stadı’na doğru hep birlikte şarkılarla, marşlarla yürüyüşe geçilecek. Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu da siyah beyazlı taraftarlarla birlikte stada yürüyecek. BJK İnönü Stadı’ndaki kutlamalar saat 19.03’te havai fişek ve ışık gösterileriyle başlayacak.

Beşiktaş futbol a takımı ile tüm branşlardaki sporcuları taraftarları selamladıktan sonra Gökhan Tepe sahne alarak 110. yıl için hazırlanan marşı seslendirecek. Gökhan Tepe’nin ardından Birol Can, Feridun Düzağaç, Hakan Altun ile Gökçe sahneye çıkarak, Beşiktaş için hazırladıkları şarkılarıyla ve kendi albümlerindeki parçalarıyla taraftarları coşturacak.

BJK İnönü Stadı’nda kutlamaların en büyük sürprizi ise Süperstar Ajda Pekkan…

Ünlü şarkıcının konseriyle 110. Yıl coşkusu doruğa çıkacak.

Beşiktaş İnönü Stadı’na girişler ücretsiz ve biletsiz olacak. BJK İnönü Stadı’ndaki kutlamalar BJK TV ve Lig TV’nin ortak canlı yayını ile izlenebilecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu