Gündem

Beşiktaş’ın Avusturya kampı kadrosu açıklandı

Yeni sezon hazırlıklarının İstanbul bölümünü tamamlayan Beşiktaş Avusturya yolcusu. Kamp kadrosuna Filip Holosko ile genç yıldız Muhammed Demirci de dahil edildi.

Pazartesi günü kamp için Avusturya’ya gidecek olan Beşiktaş’ta kamp kadrosu açıklandı. 28 kişilik kadroya geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a kiralanan Filip Holosko da yer aldı. Slovak futbolcu ile birlikte Beşiktaş’ın kamp kadrosunda 11 yabancı futbolcu oldu. Kendilerine kulüp bulmaları istenen Rodrigo Tabata, Michael Fink ve Matteo Ferrari ise kampa dahil edilmedi.

Siyah-beyazlı camianın performansını merakla beklediği genç yıldız Muhammed Demirci de Avusturya’ya götürülüyor.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını 15 Temmuz’a kadar Avusturya’da sürdürdükten sonra çalışmalarına İstanbul’da devam edecek. Siyah beyazlılar Avusturya’da 12 Temmuz Salı günü SV Austria Salzburg, 14 Temmuz Perşembe günü de FC Pinzgau Saalfelden ile hazırlık maçı yapacak.

Beşiktaş’ın 28 kişilik kamp kadrosu şöyle;

Rüştü Reçber, Cenk Gönen, Umut Kaya, İsmail Köybaşı, Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, Egemen Korkmaz, Atınç Nukan, Ersan Gülüm, Necip Uysal, Mehmet Aurelio, Mustafa Pektemek ,Mehmet Akyüz, Muhammed Demirci, Veli Kavlak, Tanju Kayhan, Burak Kaplan, Sidnei, Bebe, Fabian Ernst, Guti, Hugo Almeida, Simao Sabrosa, Ricardo Quaresma, Manuel Fernandes, Roberto Hilbert, Tomas Sivok ve Filip Holosko.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu