FutbolGündemTransfer

Beşiktaş’ın genç golcüsü Batuhan’ın uslanmaya niyeti yok!

NationalTurk’ün haberine göre, Beşiktaş’ın genç golcüsü Batuhan Karadeniz uslanmıyor. İddialara göre kamp olduğu için babasına eve gelmeyeceğini söyleyen Batuhan’ın yalanı, baba Karadeniz’in Samet Aybaba’yı aramasıyla ortaya çıktı.

NationalTurk’ün haberine göre,  Batuhan Karadeniz, babası Orhan Karadeniz’i arayarak “Bu akşam kamp var. Ümraniye’deyim, eve gelmeyeceğim” dedi. Baba Karadeniz, hemen telefona sarıldı ve Beşiktaş’ın hocası Aybaba’ya ulaştı.

Orhan Karadeniz, tecrübeli hocaya “Bu akşam kamp mı var hocam?” diye sordu. Aybaba ise “Hayır, yok” dedi. Genç oyuncunun babası, oğluyla arasında geçen diyaloğu deneyimli çalıştırıcıya anlatırken, ardından Aybaba telefonla Batuhan’a ulaştı ve aralarında şu konuşma geçti:

AYBABA: “Batuhan bu gece kamp mı var?”
BATUHAN: “Yok hocam, nereden çıktı ki?”
AYBABA: “Ama arayıp öyle söylemişsin sen babana da o yüzden sordum?”
BATUHAN: “Yanlış anlamıştır hocam.”
AYBABA:“Yok yanlış anlamamış, gayet iyi anlamış. Madem kamp varmış bu gece sana dışarı çıkmak yok o zaman. Şimdi doğru Ümraniye’ye gidiyorsun.”

İkili arasında geçen bu diyaloğun ardından Batuhan geceyi tesislerde tek başına geçirirken, Aybaba’nın genç oyuncunun transferi öncesi Orhan Karadeniz ile birlikte çalışma kararı da meyvesini vermiş oldu.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu