FutbolGündemTransfer

İstanbul BŞB’ye verilen Filip Holosko’nun alacakları Beşiktaş’tan

İçerik gizle
1 Beşiktaş Haberleri / Holosko’yu İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a bedelsiz veren Beşiktaş Kulübü futbolcunun sezon sonuna kadar olan alacaklarının tamamını ödeyeceği belirtildi.

Beşiktaş Haberleri / Holosko’yu İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a bedelsiz veren Beşiktaş Kulübü futbolcunun sezon sonuna kadar olan alacaklarının tamamını ödeyeceği belirtildi.

Yeni yabancı transferlerine kontenjan açmak zorunda olan Beşiktaş’ın hiçbir fedekarlıktan kaçınmadığı iddia edildi. Holosko’yu İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a bedelsiz veren Beşiktaş futbolcunun sezon sonuna kadar olan alacaklarının tamamını da ödeyeceği belirtildi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un bu transferden dolayı kasasından tek kuruş çıkmayacağı da ifade ediliyor.

Filip Holosko, şubat ayında sahalara dönecek

Spor Toto Süper Lig’in iddialı takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a kiralık olarak imza atan Beşiktaşlı Filip Holosko’nun, şubat ayında sahalara döneceği açıklandı. İstanbul Büyük Şehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Beşiktaş’tan Holosko’yu kiralık olarak transfer ettiklerini belirtirken, Radyospor’a yaptığı açıklamada, “Holosko dün akşam gelip hocamızla görüştü. Çok sıcak kanlı bir insan, sakatlığı sorun değil; şubat ayında takıma katılacak” dedi.

İstanbul Büyük Şehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, “Holosko’ya sezon başında da taliptik. Abdullah Avcı’nın arzu ettiği, oyun planımıza uygun futbolcu. Ama sezon başında alamamıştık. Holosko’ya bu dönem için de talip olduk. Biz bonservisiyle Holosko’yu istiyoruz; fakat şu anda mümkün değil. Kiralık olarak anlaştık” diye konuştu.

İstanbul Büyük Şehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar; Holosko’nun sakatlığı sorun değil

Kamil Dizar, Holosko’nun sakatlığının kendileri için sorun olmadığını belirterek, “Sakatlığı çok önemli değil. Biliyoruz sakatlığını, doktorlarımız onunla görüşüyorlar. Belli bir süre oynayamaz; ancak bu önemli değil. Holosko çok önemli bir oyuncu, sakatlığı bizim için büyük sorun değil. Gerekli faydayı sağlar. Şubat ayında sahalara dönecektir.” dedi.

Beşiktaş, Fink’in sözleşmesini dondurdu

Bu arada Holosko’yu İstanbul Büyükşehir Belediye’ye veren Beşiktaş, 1 yabancı kontenjanını daha boşalttı. Siyah -beyazlı ekip, takımdan göndermeye çalıştığı orta saha oyuncusu Fink ile sözleşmesini sezon sonuna kadar dondurarak Almeida için beklenen kontenjanı açtı. Portekizli yıdız, Werder Bremen’den gelecek izin belgesinin ardından lisans çıkartabilecek.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu