FutbolGündemTransfer

Levent Erdoğan Beşiktaş Yönetimi’ni topa tuttu!..

Beşiktaş’ın eski Asbaşkanı Levent Erdoğan siyah-beyazlı ekibe imza atması beklenen İspanyol oyuncu Guti ile Karakartal’ın flaş transferi Ricardo Queresma’nın takıma faydalı olamayacağını söyledi.

Beşiktaş Yönetimi’ni eleştiren Erdoğan, bu transferleri güzel kadınlardan esinlenilerek yapılan bir tabloya benzetti. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem Programı’na katılan Erdoğan “Guti ve Querasma yeni Del Bosque olurlar” dedi.

GUTİ VE QUARESMA BEŞİKTAŞ İÇİN HÜSRAN OLACAK

Beşiktaş’ın kadrosuna katmlası an meselesi olan Guti ve daha önce imza attırdığı Querasma’nın takıma faydalı olmayacağını iddia eden Erdoğan, “Guti ve Qeresma’ya duacı olursak aldıkları parayı hak ederler. Bu iki transferinde Beşiktaş için hüsran olacağını ve Del Bosqeu olayında olduğu gibi Beşiktaş’ın zarar edeceğini düşünüyorum” dedi.

İSİMLERİN PEŞİNDEN KOŞARAK TAKIM OLUŞTURMAYA ÇALIŞMAK ÇOK YANLIŞ

Yapılan transferleri eleştiren Erdoğan konu hakkında ilginç bir benzetme yaptı. Erdoğan, “Takımn iskeletin yokken, kimin gideceği belli değilken Guti ve Querasma rastgele alındı. Sadece isimlerin peşinden koşarak takım oluşturmaya çalışmak çok yanlış. Ben Beşiktaş’ın transferlerini bir tabloya benzetiyorum. Dünya’nın en güzel dudaklı, kalçalı ve göğüslü kadınları bir araya getirip yaptığınız zaman Picasso tablosu ortaya çıkar. Beşiktaş’ta da durum bu” şeklinde konuştu.

TRANSFERLER YÖNETİMDEN HABERSİZ YAPILDI

Yapılan transferlerden yönetim kurulunun haberdar olmadığını ifade eden Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: Benim dönemimde yapılan transferlerde yönetimten habersiz yapıldı. Bugün de yapılan transferleri bir çok yönetimi kurulu üyesi bilmiyor, basından öğreniyorlar. Yapılan transferler hocalara bile sorulmadı. Beşiktaş’ta Hukuk İşlerinden sorumlu olduğum dönemde yapılan mukaveleler bile bana sorularak yapılmadı. Şimdi de aynı hatalar yapılmaya devam ediyor. Bu transfeler Beşiktaş’a faydalı olamaz. Beşiktaş’ı iyi günler beklemiyor.

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu