Gündem

Bilic ve Motta Partizan maçı öncesi basın toplantısı düzenlendi…

Beşiktaş Teknik Direktör Bilic ve oyuncusu Motta dün akşam UEFA Avrupa Ligi’nde karşılaşacağı Partizan maçı öncesi kameraların karşısına geçti.

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic yaptığı açıklamada;

”Partizan ile ciddi bir maç oynayacağız. Bu maça hazırız. İyi bir netice elde edeceğimizi düşünüyorum. Hedefimiz buradan puan veya puanlarla ayrılmak. Partizan önemli ve güçlü bir takım.”

”Şimdiye kadar nasıl oynadıysak bu maçta da öyle oynayacağız. Oyun sistemimizi rakibimizin oyunu da etkileyecek. Kağıt üzerinde her şey kolay, önemli olan hayata geçirmek.”

”En iyisini yapmak için çok çalışacağız. Genç ve tecrübeli oyuncuların karışımından oluşan güçlü bir ekipler. Saygı duyulması gereken bir teknik adama sahipler” dedi.

Ayrıca basın toplantısında söz alan Ramon Motta ise;

”Yarın bizi çok önemli bir maç bekliyor. Üç puan elde etmeliyiz. Sonraki tura yaklaşmak için bunu başarmalıyız. Karşımızda güçlü bir takım var. Tutkulu bir taraftar topluluğuna sahipler. Elimizden gelenin en iyisini yapıp kazanmaya çalışacağız.”

”Takım olarak iyi oynuyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Gün geçtikçe gelişiyoruz. Lig bizim için çok önemli. Avrupa’da da hedeflerimiz var. Buraya adapte oldum. Takımın yükselen havasıyla performansımı artırmak istiyorum. Sezon sonunda kupalar kaldırmak istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu