FutbolGündemTransfer

Bursaspor, Bobo’nun transferinden vazgeçti!..

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, şartları ağır geldiği için Beşiktaş’ın eski golcüsü Bobo’dan vazgeçtiklerini açıkladı.

Bursaspor TV’ye açıklamalarda bulunan Ertuğrul Sağlam, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek “Bobo’nun şartları ağır geldi bize. Bobo’dan muhtemelen vazgeçtik. Bobo ile ilgili karşı taraftan bizim kabul edebileceğimiz bir rakam gelmezse kesinlikle bu oyuncuyu almaktan vazgeçeceğiz. Transfer konusunda 2 gün içinde net şeyler ortaya çıkacak. Açıkçası biraz daha hızlı davranmamız gerekiyor. Bir tane sağ kanada bir tane de ön tarafa oyuncu alacağız. İki oyuncu da yabancı olacak ama yurt içinden de olabilir” diye konuştu.

Sezon başında yaptıkları transferlerden azami ölçüde faydalandıklarına dikkat çeken Sağlam, “Kaleci Carson’ın takıma ciddi katkısı oldu. Basser, N’Diaye, Adem de as kadroda yer aldı. Sestak’ın son dönemde performansı artmaya başladı. Bangura, milli takımda geçirdiği sakatlıktan sonra toparlanamadı. Tagoe de Gana Milli Takımı’nda forma giydi” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu