GündemTransfer

Carvalhal, İstanbul BŞB ile sözleşme imzaladı

Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Portekizli Carlos Carvalhal, Süper Lig ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyespor’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başkanı Çağatay Kalkancı imza töreninde yaptığı konuşmada Carlos Carvalhal’ı Türk halkının çok sevdiğini belirterek, ”Carvalhal içimizden biri gibi. Kendisiyle görüşmeye başladığımızdan beri aldığımız olumlu tepkiler de bunu gösteriyor. Carvalhal’ı altyapıdan da sorumlu olmak üzere tüm futbolun teknik olarak başına getirdik. Özellikle geleceğe yönelik yetenek seçimi ve gelişimi noktasında projelerimize katkı sağlayacak. Antrenörlerimizin eğitimi konusunda da katkıları olacak” diye konuştu.

Carlos Carvalhal ise yaklaşık 1.5 ay önce İstanbul’dan ayrıldığını hatırlatarak, “Dünyanın çeşitli kulüplerinden teklifler aldım. Bazıları ekonomik olarak oldukça güzel tekliflerdi. Çantama dolarları doldurup devam etmek gibi bir şansım da vardı. Ancak bu kulübün projesini çok beğendim. Ben hep sadece hocadan daha fazla olmaya çalışan bir kişi oldum. Aynı zamanda hem profesyonel takım hem altyapıyla birlikte olmak benim çok sevdiğim bir şey” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu