Fulya DosyasıGündemTransfer

Demirören; Yaşanan olaylar benim içimde bir acıdır !

Yıldırım Demirören ” Son maçta yaşanan olaylar benim içimde bir acıdır”!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Vestel Manisaspor maçında yaşanan olaylara üzüldüğünü, Beşiktaş’ta yönetimlerin seçimle gelip seçimle gideceğini söyledi.
Beşiktaş Kulübü’nün Ceylan InterContinental Oteli’nde yapılan 2008 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan Yıldırım Demirören,

“Beşiktaş, 1978’lerdeki gibi her yenilgiden sonra genel kurula gitmez.

Son maçta yaşanan olaylar benim içimde bir acıdır. Camiamız başkanını destekler, seçim günü başkanını seçer, sonra da sonuna kadar destekler” diye konuştu.

Stad Projesi Yıldırım Demirören’in projesi değil, Beşiktaş’ın projesidir!
BJK İnönü Stadı’nın yıkılıp yeniden yapılması ile ilgili gerekli izinleri beklediklerini anlatan Demirören, şunları kaydetti:

“Üst kademedekilerin bana söyledikleri, stadın yapımını engelleyenlerin Beşiktaşlı olduklarıdır.

Bu beni üzdü. Bu, Yıldırım Demirören’in projesi değil, Beşiktaş’ın projesidir. Bu proje Beşiktaş’ın istikbalidir ve her Beşiktaşlı bu projeye sahip çıkmalıdır.”

Artık sportif başarıya ihtiyacımız bulunuyor !
Yıldırım Demirören, Beşiktaş’ın hedefinin her zaman için şampiyonluk olduğunu ve artık sportif başarıya ihtiyacı bulunduğunu söyledi.
Demirören, “Teknik kadromuz, menajerimiz, yönetimimiz, taraftarımız hata yapmış olabilir. Hepimizin yapması gereken, bu hatalardan ders almaktır” dedi.

Başarısızlık varsa bu hepimizindir!
“Başarısızlık varsa bu hepimizindir. Başarı da öyle” diyen başkan Demirören, Divan Kurulu üyelerine seslenerek, “Beşiktaş kamuoyunda hep 3. takım ve kötü olarak gösterilmeye çalışılan bir camia. Buradan çıkacak olumlu mesaj camiamızı toparlayacaktır” şeklinde konuşurken, transfer konusunda “Nokta transferler yapıyoruz. Takımın ihtiyacı olan oyuncular alıyoruz” dedi.

PAF Takımımız A Takıma en çok oyuncu veren takımdır !
Beşiktaş PAF Takımı’nın sezonu 6. sırada bitirmesiyle ilgili eleştirilere de değinen Demirören, “6. olduk, fakat yaş ortalaması 15-16 idi. Beşiktaş, (A) takıma altyapıdan en fazla oyuncu alan takımdır. PAF takımının aldığı derece değil, oyuncu yetiştirmesi önemlidir” diye konuştu.

Yer, Ceylan InterContinental / Futbolistan

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu