FutbolGündemSon Dakika

“Demirören’e güvenim tam” diyen Ali Dürüst istifadan vazgeçti!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, istifadan vazgeçti. İstifa etme konusunu bir kez daha değerlendirdiğini ve duygusal bir karar verdiğine kanaat getiren Dürüst, "Yıldırım Demirören'e güvenim tam. TFF'deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım" dedi.

Ali Dürüst istifadan vazgeçti. Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Dürüst, geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşen ‘istifa’ kararını gözden geçirdiğini belirterek, duygusal bir karar verdiğine kanaat getirdiğini açıkladı.

Ali Dürüst’ün kamuoyuna yaptığı duyuru şu şekilde:

Galatasaray-Atiker Konyaspor maçının ardından oluşan gerilim dolu atmosferin ve adımın üzerinde yoğunlaşan baskının neticesinde TFF’deki görevlerimden istifa ettiğimi açıklamıştım. Ancak olayları serin kanlı biçimde değerlendirip bu kararımı gözden geçirince duygusal bir karar verdiğimin farkına vardım.

Benim TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF’ye güvenim tamdır. Bu nedenle istifa kararımdan vazgeçerek TFF’deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım. Türk futboluna yeni katkılar yaparak Galatasaray’ımı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim. Kamuoyuna saygıyla duyururum.”

Ali Dürüst

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu