DünyaFutbolGündem

Lugano, Fenerbahçe’ye geri dönüyor!..

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, sezon başında Paris Saint Germain’e transfer olan Diego Lugano’nun Fransa’da mutsuz olduğunu ve devre arasında yeniden Fenerbahçe’ye dönebileceğini söyledi.

Fenerbahçe’de yeniden Diego Lugano sesleri yükselmeye başladı. Ntvspor’un haberine göre, Kulüp yöneticisi Ömer Temelli, Fransa’da mutsuz olan Uruguaylı oyuncuyu yeniden takıma katabileceklerini dile getirdi. Uruguaylı Diego Lugano, 5 yıllık Fenerbahçe kariyeriyle sarı-lacivertliler’in son dönemdeki en istikrarlı yabancılarının başında geliyordu.

Sezon başında Fransa’nın Paris Saint Germain takımına transfer olan Lugano’nun Türkiye’ye yeniden dönüşüyle ilgili haberler son dönemde sıkça konuşulmaya başladı. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Staddan Sorumlu Yöneticisi Ömer Temelli, kişisel twitter hesabından Lugano’yla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Lugano’nun sözleşmesindeki 3 milyon euro’ya serbest kalır maddesini kullanarak takımdan gittiğini belirten Ömer Temelli, Uruguaylı oyuncunun dönüşü için de umutlu konuştu. Özel işleri için İstanbul’a gelen Lugano’nun Paris Saint Germain’de mutsuz olduğunu dile getiren Ömer Temelli, şartlar uygun olursa taraftarın da çok sevdiği Lugano’nun geri dönebileceğini kaydetti.

Transfer olduktan sonra düzenli olarak forma şansı bulan Lugano, daha sonra düşük performansı nedeniyle sık sık yedek kalmaya başlamış ve bu durumdan kötü olarak etkilendiğini de dile getirmişti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu