DünyaGündem

Dünya Kupası Resmi Sponsoru Emirates’ten açıklama

Güney Afrika’da düzenlenecek FIFA 2010 Dünya Kupası öncesinde turnuvanın resmi sponsorlarından Emirates Havayolları futbolseverleri ilgilendiren bir açıklama yaptı.

Dünya Kupası Resmi Sponsoru Emirates yapılan yazılı açıklama şöyle;

“Bildiginiz üzere FIFA 2010 Dünya Kupası Güney Afrika’da düzenlenecektir. Emirates Havayolları Dünya Kupası’nın ana sponsorlarından biridir.

Sponsorluk çerçevesinde Emirates Havayolları Dünya Kupası’na gidecek futbolseverler için, uçuşlar, konaklama, yer hizmetleri ve Dünya Kupası Maç Biletlerini içeren özel paket programlar hazırladı. Bu paketler tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulmuştur.

WTS, Emirates’in Türkiye’deki tek “FIFA onaylı Yetkili Tur Operatorü

Maç biletlerinin de dahil olduğu dünya kupası paketlerinin Türkiye’deki satışı, Emirates Havayolları merkezi tarafından belirlenerek yetki verilen ve FIFA tarafından da onaylanan, World Travel Service (WTS) Seyahat Acentesi tarafından yapılmaktadır.

WTS, Emirates’in Türkiye’deki tek “FIFA onaylı Yetkili Tur Operatorü” olarak bu paketlerin satışı ile ilgili tüm işlemleri yapmaktadır. Dünya Kupası paketleri ile ilgili munferit ve grup talepleriniz için WTS ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

World Travel Service (WTS)

Saygılarımızla,

Emirates Havayolu”

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu