FutbolFutbolda ŞiddetGündemŞike ÇetesiŞike DedikodularıŞike Dosyaları

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım; Şike yaptığımı ispat etsinler, kendimi köprüden atarım!..

Tarihi şike davası başladı!.. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, verilen arada izleyicilerle yaptığı konuşmada, “ikeymiş ne şikesi. Şike filan yok. Memleket elden gidiyor, şike konuşuluyor. İbrahim Akın’a 100 bin dolar vermişim. Nereden vermişim, hangi hesaptan vermişim? İspat etsinler kendimi köprüden atacağım” dedi.

Silivri cezaevinde bu sabah başlayan şike davası iddianamenin okunmasıyla devam ediyor. Öğle arasına ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın sözleri damga vurdu. Duruşmada sadece kimlik tespiti için konuşan Aziz Yıldırım, verilen öğle arasında izleyicilerle konuştu.

İzleyici sıralarına dönen Aziz Yıldırım “Şikeymiş ne şikesi. Şike filan yok. Memleket elden gidiyor, şike konuşuluyor. İbrahim Akın’a 100 bin dolar vermişim. Nereden vermişim, hangi hesaptan vermişim? İspat etsinler kendimi köprüden atacağım. Buradan çıkınca televizyonlarda konuşanlarla da konuşacağım” ifadelerini kullandı. Silivri’ye gelen binlerce Fenerbahçe taraftarına da seslenen Yıldırım, “Taraftarlara söyleyin gelmesinler, soğuk zaten duruşmalar devam edecek. Çarşamba günü Çağlayan’a gelsinler” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu