FutbolGündem

Fenerbahçe’de büyük operasyon; 6 futbolcunun bileti kesildi!..

Fenerbahçe’de büyük operasyon; 6 futbolcunun bileti kesildi!.. Fenerbahçe, gelecek sezon yürürlüğe girecek olan 5+3 yabancı kontenjanından en az zararı görmek için çalışmalara şimdiden başladı.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, sarı – lacivertlilerde 5 oyuncunun geleceği, yönetim ve teknik heyetin vereceği karara bağlı. İşte o isimler ve son durumları;

1- MIROSLAV STOCH:

PAOK’a kiralık gitti ancak Mayıs sonunda yeniden Fenerbahçe futbolcusu olacak. Slovak oyuncu için Yunan ekibi 5 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmaya hazır. Stoch sarı – lacivertli takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan ilk isim.

2- MILOS KRASIC:

Bastia’da yavaş yavaş forma bulmaya ve eski günlerine dönmeye başlıyor. Krasic’in kendisi zarar etse dahi Fenerbahçe’ye dönmek istemediği ve Fransa’da futbol hayatını sürdürmeyi planladığı kaydedildi. Yönetim, 3 milyon euro karşılığında Krasic’i elden çıkarmayı hedefliyor.

3- JOSEPH YOBO:

Fenerbahçe’deki son sezonunu yaşıyor. Gelecek sezon itibariyle ya uygun bir takım bulunup zarar etmeden elden çıkarılacak ya da tazminatı ödenip kalan 1 yıllık sözleşmesi feshedilecek. Nijeryalı’nın durumu ada Ocak ayında netleşecek.

4- SAMUEL HOLMEN:

Yanal’ın çok değer verdiği isimlerden biri. Ancak aynı bölgede çok fazla oyuncu bulunması onu da vurabilir. İsveçli futbolcu ile karar sezon sonunda verilecek.

NationalTurk Haber

5- MOUSSA SOW:

İngiltere’den gelen tekliflere kulüp istemediği için olumsuz yanıt verdi. Bu sezon durum farklı. Şayet değerini bulursa, yönetim Sow’la yolları ayırabilir. Sow’a çok sayıda teklif var..

6- CRİSTİAN BARONİ:

Sözleşmemin sonuna kadar buradayım. Baroni takımdan ayrılacağı iddialarının gerçek dışı olduğunu söyledi. Sözleşmesinin sonuna kadar Türkiye’de kalacağını ve herhangi bir takımla transfer görüşmesi yapmadığını belirten tecrübeli futbolcu, “Ailem ve ben burada çok mutluyuz. İddia edildiği gibi hiçbir Brezilya takımıyla görüşmedim. Ocak ayı için de hiçbir yere imza atmadım. Kulübüm bana ‘git’ demediği sürece buradayım. Hakkımda çıkan haberlerin hiçbiri doğruyu yansıtmıyor. Sözleşmemin sonuna kadar Fenerbahçe için çalışacağım” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu