FutbolGündem

Fenerbahçe’de Krasic ve Yobo’nun bileti kesildi!..

Fenerbahçe’de Krasic ve Yobo’nun bileti kesildi!.. Sarı – lacivertli ekipte kadroda bulunan 11 yabancının yanı sıra Cardozo veya Emenike transferlerinden birinin olma ihtimali yolcular için zamanı daraltıyor.

Kadrosunda 11 yabancı bulunan Fenerbahçe, Oscar Cardozo veya Emanuel Emenike’den birinin alınması halinde 2 ismi göndermek zorunda kalacak. Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Samuel Holmen’e kadro şişkinliği nedeniyle henüz sözleşme imzalatamayan Sarı-Lacivertli yönetim, 2 yabancı ile yollarını ayırma noktasına geldi.

HAYAL KIRIKLIĞI

Teknik direktör Ersun Yanal’ın verdiği rapor doğrultusunda hareket edecek olan yöneticiler, ilk etapta Milos Krasic’in biletini kesiyor. Geçtiğimiz yıl Juventus’tan büyük umutlarla gelen Sırp oyuncu kendisine kulüp bulamadığı için sözleşmesinin feshedilmesi halinde tazminatı ödenecek.

MAÇ BEKLENİYOR

Yönetim Krasic’in bir kulüple anlaşması durumunda aradaki farkı ödeyerek göndermeyi planlıyor. Bu arada sezonun başlamasına kısa bir süre kaldığı için çabuk davranmak gerekiyor. Gönderilecek ikinci isim ise Joseph Yobo olacak. Nijeryalı oyuncu ile Salzburg maçı sonrasında masaya oturulacak.

SEVİLLA’YA GİDEBİLİR

Milos Krasic’e tek teklif Sevilla’dan. İspanyol kulübünün sarı-lacivertli takımdan 2.3 milyon euro kazanan Milos Krasic’e yıllık 900 bin Euro önerdiği belirtildi. Yönetim Krasic’i İspanyol kulübüne satış opsiyonlu olarak kiralamayı düşünüyor. Anlaşma sağlanırsa, Krasic’in ücretinin büyük bölümünü Fenerbahçe karşılayacak.

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu