FutbolGündem

Fenerbahçe Koleji ile ilgili açıklama nihayet yapıldı

Günlerdir kapanacağı ve eğitim yapmayacağı söylenen Fenerbahçe Koleji için okulların açılmasına birkaç gün kala nihayet bugün sarı-lacivertli yönetim, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaptı.

İşte Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklama;

Sayın Velilerimiz ve Kamuoyunun Dikkatine;

Bazı basın yayın organlarında yer alan asılsız haberler ve kamuoyunda oluşan Eğitim Kurumlarımız hakkındaki bilgi kirliliği sebebiyle, bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Okulumuzun üzerinde bulunduğu arazi, Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün mülkiyetinde olup bu arazinin irtifak hakkı, 1993 yılında, eğitim ve spor tesisleri yapılmak üzere 20 yıllığına Fenerbahçe Spor Kulübü’ne verilmiştir. Söz konusu bu süre, 2013 yılında sona ermektedir.

Kulübümüz tarafından, eğitim tesislerimizin üzerinde bulunduğu arazinin gerek irtifak hakkının uzatılması gerek arazinin satın alınması için gerekli girişimlerde bulunulmuştur.

Ayrıca velilerimiz ve kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz ki;

Eğitim kurumlarımız, 2012-2013 eğitim-öğretim yılını, mevcut tesislerimizde sürdürecektir; öğrencilerimiz ve velilerimiz açısından bu konuda herhangi bir tereddüt duyulmasına gerek yoktur.

Kamuoyu ve Değerli velilerimizin bilgilerine sunulur.

Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu