FutbolGündem

Fenerbahçe Kulübü’nden Alex açıklaması

Fenerbahçe, Yıldırım-Alex görüşmesi ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada, “Alex’in prensipler doğrultusunda çalışmalarına devam edeceği karşılıklı olarak teyit edilmiştir” denildi.

Fenerbahçe, Yıldırım-Alex görüşmesi ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada, “Alex’in prensipler doğrultusunda çalışmalarına devam edeceği karşılıklı olarak teyit edilmiştir” denildi. Ntvspor’un haberine göre, ayrıca başkan Aziz Yıldırım’ın, görüşme sırasında kaptan Alex de Souza’yı kulübün prensipleri doğrultusunda uyardığı da belirtildi.

Sarı-lacivertli ekibin resmi internet sitesinden yapılan açıklama, “Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, bugün öğle saatlerinde Kaptanımız Alex de Souza ile bir görüşme gerçekleştirmiştir. Kulübümüzde yapılan, Futboldan Sorumlu Asbaşkanımız Sayın Ali Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan Deniz Tolga Aytöre’nin de katıldığı görüşmede, başkanımız, kurumsal yapı çerçevesinde kaptanımıza prensiplerimizi hatırlatarak bazı uyarılarda bulunmuştur.

Alex de Souza’nun kulübümüzün prensipleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceği karşılıklı olarak teyit edilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu