FutbolGündem

Fenerbahçe Kulübü’nden kombine ve loca sahiplerine passolig çağrısı!..

Fenerbahçe Kulübü’nden kombine ve loca sahiplerine passolig çağrısı!.. Passolig sistemine geçtikten sonra büyük bir hızla Passolig Kart’a üye olmaya başlayan Fenerbahçe taraftarının yanı sıra, sezon başlamadan önce kombine alanların da Passolig Kart’ları dağıtılmaya başlandı…

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 15 noktadan aynı anda kart dağıtımı yapılırken, yaklaşık 20 bin kişinin Eskişehirspor maçı öncesi kartlarını alması bekleniyor. Ajansspor’un haberine göre, yaklaşık 1 ay önce www.passolig.com.tr’de satışa çıkan Fenerbahçe Kart’lara büyük ilgi olurken, sarı lacivertliler toplam kart adedinde 45 bine ulaşarak bir anda üçüncü sıraya yerleşmişti.

Ancak kombine kart sahiplerinin önemli bir hususa dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle loca sahiplerinin Passolig Kart atamasını yapması kulüp tarafından büyük bir titizlikle isteniyor. Tanımlatmasını yapmayan loca sahipleri girişte olası bir sıkıntıya mahal vermemesi için acil bir şekilde bu işlemi yapması gerekiyor.

Fenerbahçe Kulübü aynı zamanda 30 Kasım’da oynanacak olan Eskişehirspor maçından bir gün önceye kadar kombine sahiplerinin stadyuma gelip Fenerbahçe Passolig Kart’larını teslim alması gerektiğini vurguluyor. Maç günü yoğunluk yaşanmaması adına Fenerbahçeliler kartlarını almaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu