FutbolGündem

Fenerbahçe’de eski genel sekreter Talat Yılmaz “kesin ihraç” talebiyle Disiplin Kurulu’na sevkedildi!..

Fenerbahçe’de eski genel sekreter Talat Yılmaz  “kesin ihraç” talebiyle Disiplin Kurulu’na sevkedildi!.. Bir önceki dönem Aziz Yıldırım döneminin genel sekreteri Talat Yılmaz “kesin ihraç” talebiyle Fenerbahçe Disiplin Kuruluna sevkedildi…

Fenerbahçe’nin gerçekleştirdiği son olağanüstü genel kurul öncesi sürpriz bir şekilde Aziz Yıldırım Aziz Yıldırım ve yönetimle ters düşerek yollarını ayıran Talat Yılmaz’ın ihraç talebiyle sarı – lacivertli kulübün disiplin kuruluna sevkedildiği ortaya çıktı. Sporx.com’un özel haberine göre, Fenerbahçe Disiplin Kurulu’nun “kesin ihraç” talebiyle yapılan bu başvuru üzerine kulübün eski genel sekreterlerinden Talat Yılmaz’a gerekli resmi tebligatı yaptığı ve 26 Şubat tarihine kadar savunmasının talep ettiği öğrenildi.

Yıldırım yönetimiyle sürpriz bir şekilde yollarını ayırdıktan sonra başkan ve yönetim kurulu ile ilgili yaptığı şok açıklamalarla dikkat çeken Yılmaz ihraç talebiyle ilgili disipline sevk edildiğini doğrularken konuyla ilgili sporx.com’a, “Bu konu ben görevdeyken gündeme gelmiş ancak sayın Aziz Yıldırım isteğime rağmen boşver diyerek bunu işleme almamıştı. O zaman işleme alınmayan konu ne hikmekse şimdi işleme alınmış. Alınsın da. Bu olay Köksal Özbek’le aramızda yaşanan bir hadisiyle ilgili. 26’sına bana gün verilmiş bu konuda yazılı savunmamı hazırladık disiplin kuruluna göndereceğim” dedi.

Talat Yılmaz, “Suçlandığım konuyla ilgili savunmamı hazırladım. Olayı anlattım. Bugün yarın savunmamı disiplin kuruluna göndereceğim. Evet Köksal Özbek’e şerefsizlik etme dediğim doğru. Şeref nedir? Bir kişinin karşısındaki kişide saygı duyacağı değerler. Öyle bir değer görmüyorum ki ben o adamda. Ama onun dışındaki dövme darp ve sövme iddiaları yalan iftira. Böyle bir başvuru nasıl ciddiye alınıyor anlamış değilim. Alınsın, ihraç etsinler. Kendileri için başka yerlerde adalet arayanlar önce kendileri adaletli olacaklar” açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu