FutbolGündem

Fenerbahçe Yönetimi’nden GFB’ye logo şoku!..

Fenerbahçe Yönetimi’nden GFB’ye logo şoku!.. Sarı-lacivertli ekip, resmi sitesinden yapılan açıklamada GFB’nin kullandığı logoların kulübün tescilli malı olduğunu söyleyerek kullanımıza izin vermeyeceğini açıkladı…

Fenerbahçe Yönetimi’nden GFB’ye logo şoku!..  Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, işte Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

Kulübümüz adına tescil edilmiş markalara dair açıklamamızdır:

Genç FB 17.04.2013; GFB 11.12.2006; Gfb 17.04.2013; GENÇ FENERBAHÇELİLER 11.12.2006; Genç Fenerbahçeliler 18.04.2013 tarihleri itibariyle, GENÇ FB logosu ise 12.01.2007 tarihinde, Fenerbahçe Spor Ürünleri San. ve Tic. AŞ’ye tescil ettirilmiştir.

Bu tescil ile anılan isim ve logoların, her tür kullanım hakkı, tamamen Kulübümüze ve Fenerbahçe Spor Ürünleri San. ve Tic. AŞ’ye ait olup; bu markalara dair her platformdaki kullanım, Kulübümüzün iznine tabidir.

Marka tescil ve patent hakları gereği; Kulübümüzün izni olmadan, bu markalar kullanılamaz ve bu markalar kullanılarak hiçbir faaliyette bulunulamaz.

Kulübümüz tarafından önümüzdeki günlerde yapılacak başvurular ile bu markaları hukuka aykırı olarak kullanan tüm sorumlular hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

NationalTurk Haber
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu