FutbolGündem

Servet Çetin’den ilginç yorum; Fenerbahçe Karabük’te puan kaybedecek

Galatasaraylı Servet Çetin, şampiyonluk yolunda Fenerbahçe’nin Kardemir D.Ç. Karabükspor karşısında puan kaybedebileceğini söyledi.

CNR Dünya Ticaret Merkezi’nde devam eden endüstriyel mutfak malzemeleri fuarında İnoksan firmasının standını ziyaret eden Servet Çetin, burada basın mensuplarına da açıklamalarda bulundu. Bugünkü antrenmanda genç futbolcu Cem Sultan ile aralarında geçen sertliğe değinen Servet Çetin şöyle konuştu; Cem Sultan ile antrenmanda yaşadığımız güzel bir mücadeleydi ama abartıldı.

Antrenmanlarda böyle şeyler olmak zorunda. Olmazsa olmaz zaten. Cem de benim yeteneğini beğendiğim bir arkadaşım. Göreceksiniz Galatasaray’a uzun süre hizmet edecek kaliteli bir futbolcu. Bu hafta forma şansı da bulabilir. İnşallah onun için hayırlı olur. Genelde böyle antrenmalar yapıyoruz ama çoğu zaman kapalı olduğun için göremiyorsunuz.

Takımın sezon boyunca kötü neteceler aldığını ve bunun da takımı olumsuz etkilediğini vurgulayan Servet Çetin, ”Şu anda son 3 maçımız kaldı. Maçlarımızı iyi şekilde geçirmemiz için, genç arkadaşlarıdımız da katıldı. Onlar da forma almak için, oynayabilmek için çok hırslılar. O yüzden böyle çekişmeli antrenmanların olması normal. Biraz geç kalınmış mücadeleci antrenmanlar bunlar ama yine de seneye hazırlık” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’lı Servet Çetin; Yurt dışına gitmek istiyorum

Servet Çetin, yurt dışı hedefiyle ilgili yöneltilen bir soruyu şöyle cevapladı; Yurt dışının hedeflerimden birisi olduğunu söyledim hep. Her Türk futbolcusu gibi benim de hedeflerimden biri. Ben Galatasaray’da huzursuz değilim kesinlikle. Gitmek istediğim dönemde de böyleydi.

Ben burada gayet mutluyum. Sadece bir hedefim olduğu için yurt dışını istiyorum. Şu anda böyle bir şey yok. Zaten kulübümüz oldukça karışık. Herşey iyice şekillensin, her şey belirlensin, ondan sonra sadece ben, değil tüm arkadaşlarımız ne yapacağız diye oturup değerlendireceğiz.

Servet Çetin; Fenerbahçe Karabük’te puan kaybedecek

Ligin sonuna yaklaşıldığı haftalarda şampiyonluk yarışıyla ilgili gördüşünün sorulması üzerine de Servet Çetin, ”Fenerbahçe bu haftaki Karabükspor maçını da puan kaybı yaşamada atlatırsa, çok büyük avantaj sağlar. Ama Kardemir Karabükspor da sezon başından beri sergilediği mücadeleyi gösterise, Fenerbahçe’den puan alabilir. O zaman da kozlar Trabzonspor’un eline geçer. Bu maç hem Fenerbahçe için hem de Trabzonspor için çok önemli bence” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu