FutbolGündem

Hıncal Uluç; Fenerbahçe, Galatasaray’a resmen tokat attı!..

Hıncal Uluç; Fenerbahçe, Galatasaray’a resmen tokat attı!.. Usta spor yorumcusu Hıncal Uluç’un hedefinde yine Galatasaray vardı. Uluç, Alper Potuk’un Melo yüzünden Fenerbahçe’ye kaptırıldığını iddia etti.

Sabah Gazetesi’nde soru-cevap şeklinde spor gündemini yorumlayan Hıncal Uluç, Galatasaray’ın transfer politikasını eleştirdi. İşte Uluç’un değerlendirmeleri:

Galatasaray’ın bu seneki transferdeki en büyük fiyaskosu, Alper Potuk’u Fenerbahçe’ye kaptırmasıdır. Resmen tokat attı Fenerbahçe Galatasaray’a Alper olayında… Çünkü o transfer tam bitmek üzereyken Galatasaray’ın aklı Alper de değil Melo’daydı! Hala Melo demeçleri, hala Melo’nun peşine adam göndermeler, hala Melo ile uğraşmalar.

Fenerbahçe de Alper’e ‘Gidersen Melo’nun arkasında bekleyeceksin’ dedi. Bu kadar yanlış nasıl yapılır?

Hiç ahım şahım bir adam değil. Ne işi var Galatasaray’da ya… Böyle bir adam için Alper’i kaçırdılar!

Şimdi yerli oyuncu olarak kovmaktan beter ettikleri Engin Baytar ile geri anlaştılar!

Bakıyorum hala yabancı transferindeler… Çünkü yabancı transfer Bülent Tulun kardeşime çok cazip geliyor, ‘Ben gittim, ben aldım, ben getirdim’ diye havasını atıyor, yabancı transfer Bülent Tulun’un emrinden çıkmayan Ünal Aysal’ın çok işine gidiyor; ‘Çilek aldım, çilek aldım’ diye… Manav dükkânına döndü Galatasaray!

Ondan sonra takım başarısız olursa; ‘Fatih kötü’ diyecekler. Ya o kadar açık ki tezgah!

Bir yanda İnan Kıraç bir yanda Bülent Tulun, Galatasaray’ı yönetiyorlar ikisinin de öndeki adamı Ünal Aysal!..

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu