FutbolGündem

İzet Hajrovic’ten Galatasaray için şok sözler; Kimse parasını alamıyor!..

İzet Hajrovic’ten Galatasaray için şok sözler; Kimse parasını alamıyor!.. Galatasaray’ın Boşnak oyuncusu Izet Hajrovic, sarı-kırmızılı kulüpten ayrılacağı yönündeki haberleri yalanladı. Hajrovic buna karşın alacakları için FIFA’ya başvurduğunu söyledi.

Bosna Hersek Milli Takımı’nın kampında bulunan Izet Hajrovic, Galatasaray ile sözleşmesini tek taraflı fesh ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Ntvspor’un haberine göre, Four Four Two dergisine konuşan Hajrovic, alacaklarını tahsil etmek için FIFA’ya başvurduğunu ise doğruladı.

Hakkında çıkan haberlerden rahatsızlık duyduğunu ifade eden genç oyuncu, “Şu an Dünya Kupası’ndan başka bir şey düşünmüyorum. Ancak bu haber hiç hoşuma gitmedi. Ben Galatasaray’ın futbolcusuyum ve Türkiye’de başka bir takımla görüşmem olmadı. Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor, Trabzonspor… Hiçbiriyle ilgilenmiyorum. Türkiye’de Galatasaray’dan başka takımda oynamam. Evet alacaklarım için FIFA’ya başvurdum. Galatasaray’da bu sorunu yaşayan sadece ben değilim. Hiçbir futbolcu parasını alamıyor ama FIFA’ya başvuru da yapmıyor. Param hala yatmadı” diye konuştu.

Gelecek sezon yabancı sınırlaması nedeniyle Galatasaray’dan kiralık olarak gönderilmesi düşünülen Boşnak oyuncu, “Yabancı sınırlamasından sonra ne olacağını göreceğiz. Ben Galatasaray’da oynamak istiyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu