FutbolGündem

Kulüpler Birliği toplantısı Ankara’da yapıldı; Toplantıya Sivas ve Gaziantep katılmadı

Kulüpler Birliği’nin toplantısı Ankara’da yapıldı. Toplantıya Sivasspor ve Gaziantepspor kulüplerinin temsilcileri katılmadı.

Kulüpler Birliği Başkan Vekili Recep Mamur başkanlığında Sheraton Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Sivasspor ve Gaziantepspor kulüplerinin temsilcileri katılmadı. Ntvspor’un haberine göre, Galatasaray adına başkan Ünal Aysal, ikinci başkan Ali Dürüst, yönetim kurulu üyesi Abdürrahim Albayrak, Fenerbahçe adına başkan vekili Nihat Özdemir, Beşiktaş adına futbol komitesi üyesi Deniz Atalay, Trabzonspor adına da başkan Sadri Şener toplantıda yer aldı.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, yaklaşık 1.5 saat süren toplantının ardından, aldıkları karar çerçevesinde kulüpler birliği olarak bugün Ankara’da bir araya geldiklerini söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu ve yayıncı kuruluşun isteği üzerine toplantının ardından hep birlikte Rekabet Kurumu’na gideceklerini belirten Cavcav, “Toplantıda da bu konuyu görüştük. Rekabet Kurumu’nda da hep birlikte bir toplantı gerçekleştireceğiz. Başka bir konu da söz konusu değil” dedi.

İlhan Cavcav, “Toplantıda kulüpler birliği başkanlığı için her hangi bir aday ismi üzerinde konuşuldu mu” sorusuna ise “5 Haziran’da Ankara’da yapılacak Kulüpler Birliği Vakfı Genel Kurulu’nda başkanlık seçimi yapılacak. Ancak toplantıda bir aday ismi üzerinde hiç konuşmadık” diye yanıt verdi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu