FutbolGündem

Montpellier Başkanı Louis Nicollin; Belhanda’nın Fenerbahçe’ye gitmesi imkansız

NationalTurk’ün haberine göre, daha önce yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe camiasını çıldırtan Montpellier Başkanı Louis Nicollin yine coştu! Nicollin, Belhanda’yı Fenerbahçe’ye satmalarının imkansız olduğunu söyledi.

NationalTurk’ün haberine göre, Fenerbahçe’nin görüşmelerin başladığını borsaya bildirmesinin ardından Nicollin, L’Equipe internet sitesine açıklamalarda bulundu. Nicollin, Fenerbahçe’nin Belhanda’nın transferi için resmi açıklama yapması hakkında gelen soruya verdiği cevapta, “Belhanda’yı Fenerbahçe’den başka kim istiyor bilmiyorum ama finansal garanti açısından da oraya transferi karışık bir durumda. Belhanda Fenerbahçe’ye gitmeyecek, bu imkansız. Ben sadece Almanya’ya ve İngiltere’ye oyuncularımı satarım. Ödeme yükümüzü azaltmamız lazım. 32 oyuncumuz var ve bu beni zorlamaya başladı. Şu an asıl hedefimiz ligde kalmak” diye konuştu.

Olay başkan Nicollin’in bu açıklamalarına rağmen Fenerbahçe’ye yakın kaynaklar ise sarı-lacivertli kulübün transferi bitirme noktasında olduğu, Montpellier başkanının açıklamalarının transferin seyri için bir şey değiştirmeyeceği görüşünde.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu