FutbolGündemTransfer

Mustafa Reşit Akçay resmen Akhisar Belediyespor’da!..

Mustafa Reşit Akçay resmen Akhisar Belediyespor’da!..  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor’da teknik direktörlüğe gelen Mustafa Reşit Akçay 1+1 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Akhisar Belediyespor’un yeni teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, bugün(6 Haziran) ilçeye gelerek 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı. Sporx.com’un haberine göre, yardımcıları Hüseyin Cimşir ve Turgut Kural, Kaleci Antrenörü Nihat Yüksel, Kondisyoner Hakan Çalışkan’ın da katıldığı imza töreninde başarı çıtasını yükseltmek için Akhisar’a geldiklerini söyleyen tecrübeli teknik direktör, “Dersime iyi çalıştım. Takımla ilgili her türlü bilgiye sahibim. Bundan sonra her şey Akhisar Belediyespor’un başarısı için” diye konuştu.

Başkan Hüseyin Eryüksel ile yöneticiler İbrahim Evren Acar, Harun Eryüksel, Süleyman İşçi, Zekeriya Güneş ve Mutlu Özdemir’in katıldığı törende yardımcılarını tek tek tanıtan Mustafa Reşit Akçay, “Akhisar Belediyespor’u başkanı, yöneticisi, taraftarıyla herkese saygılı ve büyük bir camia olduğu için tercih ettik. Bu anlaşmanın herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yönetim Akçay’ın imza atmasıyla transferin startını verirken, yeni sezon hazırlıklarının 8 Temmuz’da başlayacağı açıklandı.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu